LANE 1

LANE 2

LANE 3

LANE 4

LANE 5

LANE 6
S.P. Group 3

1. MARK T
40 mins
6.50-7.30

4.
55 mins
6.50-7.45

5. JAYNE
55 mins
6.50-7.45

3.
40 mins
6.50-7.30

2. RACHEL
40 mins
6.50-7.30

0. ANDREW H.
45 mins
6.45-7.30

BELL Ffion 8
HIGGINBOTTOM Aliciia 8
CONNOLLY Evie 10
CHEW Luk
DAWSON Maisie 7
HIGGINBOTTOM Declan 9
HOOPER Tom 11
JACKSON Imogen
KIRKBRIDE Lana 8
THOMAS Lewis
WRIGHT Lewis
 

BELL Caelyn 9
BURNETT Ryan 9
COLLINS George 10
COTERILL Kaiya 10
DIMSIOS Bryony 11
ENTWISTLE Hugh 10
REDDY India 9
TURNER Barnaby 9
WILKINSON Lewis 10
 

BURRIDGE Adam 13
COLLINS Olivia 11
HENDERSON George 11
TAYLOR Dominica 9
 

BARTON Olivia 8
BARTON Ciara 11
DAWSON Evie 9
DEVYNCK Petroninne
CONNOLY Molly
JACKSON Oliver 10
MEGGISON Ethan 9
NUTTER Poppy 9
WARNER Daniel 9
 

CRYER Ruby 10
DENTON Kyran 9
HESKETH Lottie
METCALFE Niall 9
PREDOLAC Lucas 11
RASHID Inaya 10
ROBINSON Joshua 9
STARKIE Ruby 9
SUDELL Lucas 11
SUMNER Eve 8
 

ADAMSON Gracie 7
BROWN Max 8
HIRD Eliza 7
HOOPER Elena 8
MEGGISON Megan
SAIF Rashid 8
DAWSON Maisie
WILKINSON Ned 10
TITTERTON Mia 8
TORRIERO Luca
HEPWORTH-HARVEY Aaron 8
WHITEHEAD Tabitha 6
WRIGHT Mollie 6
 

General
45 mins
7.30-8.15

10. MARK
1 hour 15 mins
7.45-9.00

6. MARK
1 hour 15 mins
7.45-9.00

7.
1 hour 30 mins
7.30-9.00

8. ANDREW
1 hour 30 mins
7.30-9.00

9. ANDREW
1 hour 30 mins
7.30-9.00

TRIALS
 

ALLKO Sapphire 12
MIDDLETON Jack 10
TAYLOR Isabelle 11
STEPAK Zuzanna
PHILIP Charlotte
HUSSAIN Eesa 11
DAWSON Evie 9
 

HOLGATE Thomas 12
MIDDLETON Ben 12
NEVISON Jack 13
NOON Kian 12
SWEENEY Ruairi 14
HARPER Max 10
HOLGATE Eleanor 10
TAYLOR Olivia 10
REDFEARN Amelia 10
WHITTAKER Ben 13
 

DALY Saskia 14
DODMAN Mia 14
FENWICK Lewis 15 #
HUGHES Eden 13
LEIGH Charlotte 14
FENWICK Emily 12
HARPER Caitlin 13
REDFEARN Isabel 14
TAYLFORTH Jacob 15
 

BAXTER Danielle 16#
FUGGLE Eleanor 16
LEIGH Rachel 16
NOON Caitlin 16
 

CROXALL Philip
DRIVER Karen
PEARSON Daniel
TYLER Stephen
 

General
45 mins
8.15-9.0

 



Monday Night Lanes

Small Pool Classes